Je těžké žít s nemocí, ale nejsem na to sama


Kniha návštěv

Datum: 27.03.2012

Vložil: Nikolka a mamča

Titulek: Re: Jste šťastná?

Dobrý den Jani,děkuji za komentář.Ano,někdy je to opravdu očistec,ale vůbec ne kvůli Nikolce,nýbrž kvůli špatně nastaveným zákonům,úředničení,normám a házení klacků pod nohy rodinám ,kteří mají nějaký podobný či stejný osud.Je také pravdou,že mám a vždy budu mít strach o svojí dcerku,ale ona je můj hnací motor,dodává mi sílu a za každý její úsměv a radost jsem schopná udělat cokoli.A tím,že jste si něčím podobným prošla asi víte,že to tak je.A na otázku,jestli jsem šťastná,odpovídám:Ano,jsem.I když žiji jiný život než ostatní rodiny s dětmi,ale tím ,že mám kolem sebe rodinu,která mě podporuje a manžela i děti manžela ,jsem šťastná a Nikolka také.Mě totiž strašně naplňuje ta práce o Nikolku a když mám možnost být mezi těmito dětičkami v denním stacionáři,jsem blažená,jelikož oni jsou strašně upřímný,hodný,milý a nezkažený.(Tím mám na mysli,že neznají hodnotu peněz a značkového oblečení,jsou rádi za pohlazení,vlídná slova a úsměv,který jim darujete).Dodávají sílu a dokáží člověka nabít na hodně dlouho.Jsou to naprostá zlatíčka.Jenže to Vám asi nemusím ani psát,jistě to znáte.Jinak Vám chci poděkovat za přáníčko a i my Vám posíláme mnoho vnitřní síly,zdravíčka a mějte se jen a jen krásně.:-)))


Zpět na diskuzi